Adalet Bakanlığı Acil Olarak 800 Memur Alacak

Ana Sayfa » İlanlar » Adalet Bakanlığı Acil Olarak 800 Memur Alacak

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız - Bu Firmaya Oy Verin
Loading...

Adalet Bakanlığı açıklaması ile 800 memur alımı yapacak. Memur alımını yapacak olan Adalet Bakanlığı Kasım ayı içerisinde alımları için başvurularını kabul edecektir. Başvurular, elektronik ortamda ÖSYM başvuru merkezlerinde (tüm il/ilçe ÖSYM Sınav Koordinatörlüklerinde) aşağıda (E) bendinde belirtilen usul çerçevesinde alınacak olup 5 Kasım 2015 günü başlayacak, 17 Kasım 2015 günü mesai saati bitiminde sona erecektir.

 

ALINACAK PERSONEL

 

– Savcı ve Hakim: 800 Kişi.

 

ŞARTLAR

 

– Türk vatandaşı olmak,

– Giriş sınav günü itibarı ile 35 yaşını doldurmamış olmak,

– Hukuk fakültesinden mezun olmak

– Kamu haklarından mahrum kalmamış olmak ilk aranan şartlar arasında yer almaktadır.

 

BAŞVURU

 

5-17 Kasım 2015 tarihleri arasında elektronik ortamda ÖSYM başvuru merkezleri (Tüm il/ilçe ÖSYM Sınav Koordinatörlükleri) aracılığıyla alınacaktır. (ÖSYM Sınav Koordinatörlüklerinin adresi ÖSYM’nin İnternet sayfasında yer almaktadır. ÖSYM Sınav Koordinatörlükleri başvuruları, resmi iş gününde ve resmi iş saatleri arasında alacaklardır.

 

Sınava girecek adaylar sınav ücreti olan 110 lirayı ÖSYM’nin internet sayfasında yer alan ödemeler alanından kredi kartı/banka kartı ile ÖSYM adına 5-18 Kasım 2015 tarihleri arasında, yatırmaları gerekmektedir. Banka veya ATM’lerden sınav ücreti ödemesi yapılmayacaktır.

 

Ödeme işlemlerinden kaynaklanabilecek hatalardan ÖSYM ve Adalet Bakanlığı sorumlu olmayacaktır. Adaylar, başvuru işlemini yaptıktan sonra sınav ücretini yatırarak başvurularını tamamlayacaklardır. Sınav ücretini süresi içinde yatırmayan adayların başvuru kayıt bilgileri iptal edilecektir.

08 Kasım 2015 tarihinde eklenmiş ve 459 kez okunmuş.

İŞ İLANINA BAŞVURU YAP

Ad & Soyad

 

Mail Adresiniz

İşverene Kendiniz Hakkında Bilgi Veriniz

İlgili Terimler :
instagram takipçi hilesi | instagram takipçi hilesi | toplu sms kalem nargile