Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Başaran Isıtma Ve Soğutma Sistemleri

Adres : www.basaransogutma.com - Şevkat Mah. Dr. Besim Ömer Cad. No: 47 Keçiören / ANKARA

Telefon : 0312 340 30 00 & 0312 340 70 00

E-Posta : info@basaransogutma.com

İşletmemiz bir ticarethane olarak 2011 yılında kuruldu,  Türkiye´de üretimi yapılan ve yurtdışından ithal edilen soğutucuların Ankara merkez ve ilçelerin Bayi ve yetkili servisi olarak hizmet vermeye başladı.

Firmamızda, dalında uzman 10 Teknik Servis elemanı ve 2 Büro elamanı çalışmaktadır. Araç parkımız 4 adet servis aracından oluşmaktadır. Günümüzün getirdiği teknolojik haberleşme ve bilişim sistemleri ile büro ve servis elemanları arasında iletişim sağlanmaktadır.

Isıtma Soğutma ve reyon dolapları Sektörünün tüm beklentilerini karşılamayı amaçlayan BAŞARAN ISITMA SOĞUTMA  Soğutucularda oluşan arızaların sürat ve hassasiyetle giderilmesi için çalışmakta gerektiğinde 7gün 24 saat hizmet verebilecek kapasitede ve yeterliliktedir.

2011 Yılında Ankara Keçiören, de Uğur Derin Dondurucu Showroom ile daha iyi hizmet vermek ve ürün tanıtımının daha estetik bir ortamda yapa bilmek için 150m kare büyüklüğünde bir yer açarak daha iyi hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla firma olarak iş ahlakı, güvenilirliği ve deneyimli kadrosuyla konusunda uzman, öncü firma olarak hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Hedeflerimizden ödün vermeden çalışmak müşteri yelpazemizi gün geçtikçe artırmaktayız.

Ad & Soyad

 

Mail Adresiniz

İşverene Kendiniz Hakkında Bilgi Veriniz

İlgili Terimler :
instagram takipçi hilesi | instagram takipçi hilesi | toplu sms kalem nargile