Bimeks’ten Bayram Kampanyası

Ana Sayfa » Haberler » Holding - Şirket - Fabrika - Haberleri » Bimeks’ten Bayram Kampanyası

Bimeks müşterilerine, okul açılışı heyecanı ile Kurban Bayramı sevincini bir arada yaşatıyor.

Teknoloji perakendecisinin kampanya yönetimini yapan Satış ve Portföy Yönetimi bölümünün hazırladığı kampanya ile binlerce çeşit üründe hem %5 indirim hem de %5 Bipara hediyesi sunuluyor.

Kampanyayı “Çifte Avantaj”olarak nitelendiren Bimeks Satış ve Portföy Yönetimi bölümünden Semih Özkan, şunları söyledi: “Cep Telefonundan Televizyona, Notebook’tan Tablete kadar en fazla talep gören binlerce üründe hem indirim hem Bipara fırsatını birlikte sunuyoruz. İki fırsatı aynı anda sunuyoruz yani. Müşterilerimiz indirimli kampanya fiyatından ürüne sahip olmanın yanında bir de Bipara kazanarak, başka ihtiyaçlarını da Bipara avantajıyla tamamlayabilme fırsatı buluyor. Örneğin; tabletini indirimli fiyatla alan bir öğrenci, buradan kazandığı Bipara ile tabletin bir aksesuarını da bedavaya getirmiş oluyor veya çok küçük bir ilave ödemeyle almış oluyor.”

Müşterilerin Bipara’ya olan ilgi ve talebi sebebiyle Çifte Avantaj kampanyasını Eylül ayı sonuna kadar planladıklarını vurgulayan Özkan, kampanyanın hem mağazalarda hem de www.bimeks.com.tr’de geçerli olduğunu sözlerine ekledi.

Çifte Avantaj kampanyası; Cep Telefonu, Televizyon, Dizüstü Bilgisayar, Masaüstü Bilgisayar, Yazıcı, Tablet, Oyun Konsolu, Küçük Ev Aletleri gibi büyük ve ürün çeşitliliği çok fazla olan gruplardan binlerce ürünü kapsıyor.

 

21 Eylül 2015 tarihinde eklenmiş ve 503 kez okunmuş.

DÜŞÜNCELERİNİ YAZ

Ad & Soyad

 

Mail Adresiniz

İşverene Kendiniz Hakkında Bilgi Veriniz

İlgili Terimler :
instagram takipçi hilesi | instagram takipçi hilesi | toplu sms kalem nargile