Coca-Cola İçecek aile şirketlerinin kurumsallaşmasını destekliyor

Ana Sayfa » Haberler » Holding - Şirket - Fabrika - Haberleri » Coca-Cola İçecek aile şirketlerinin kurumsallaşmasını destekliyor

Coca-Cola İçecek (CCİ) ve Boğaziçi Üniversitesi işbirliğinde düzenlenen “Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma ve Şirketi Geleceğe Taşıma Eğitimi CCİ’nin perakende ve yerinde tüketim müşterilerinin katılımıyla gerçekleşti.

Gürmar, Şaypa, Barış Gross, Kırçıçeği, Pekdemir, Ekmekiçi, Venedik Pizza, Acem, Seyhanlar, Gün Market, Sultan Market, Ege Şok’un şirket sahiplerinin ve akrabalarının katıldığı eğitim, Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi danışmanı ve eğitmeni Prof. Dr. C. Ruhi Kaykayoğlu liderliğinde gerçekleştirildi. Eğitim kapsamında aşağıdaki konu başlıkları ele alındı.

➢  Aile işletmelerinin ve sürekliliğinin önemi,
➢  Aile işletmelerinin zorlukları ve avantajları,
➢  Kurumsallaşmanın gereklerini öğrenerek aile şirketini geleceğe taşıma,
➢  Aile şirketinin yönetimi, yönetişimi ve pratiklerini anlama, stratejik başarıya yönelme,
➢  Aile anayasası hazırlama
Mahalle bakkalından süpermarkete, köşedeki büfeden en lüks restorana kadar değişik müşterilerin ihtiyaçlarını anlayıp ona uygun çözümler geliştiren Coca-Cola İçecek, perakende ve yerinde tüketim müşterileri için düzenlemiş olduğu bu eğitimle, işlerini tutkuyla yapan ve özgün bir başarıya sahip olan müşterilerinin, sürdürülebilirlik ve kurumsallaşma yolunda attıkları adımları güçlendirdi.

16 Aralık 2015 tarihinde eklenmiş ve 528 kez okunmuş.

DÜŞÜNCELERİNİ YAZ

Ad & Soyad

 

Mail Adresiniz

İşverene Kendiniz Hakkında Bilgi Veriniz

İlgili Terimler :
instagram takipçi hilesi | instagram takipçi hilesi | toplu sms kalem nargile