Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Ergül Teknik Sanayi Tipi Buzdolabı

Adres : www.ergulteknik.com - Yeşillik Caddesi No:560/1 Karabağlar/İZMİR

Telefon : 0232 264 73 70

E-Posta : ergul.teknik35@gmail.com

Sürekli gelişen ve yenilenen günümüz teknolojisini takip ederek ürettiğimiz Ergül Teknik sanayi tipi buzdolapları ve teşhir vitrinlerimizi son derece kaliteli, ergonomik dizaynlı, kullanılacak mekanın mimari yapısına ve kullanılacak ürünün özelliklerine uygun ve istenilen ölçülerde üretmekteyiz.

 

Buzdolaplarımızı komple anahtar teslim yaptığımız işlerde tasarlanan konsepte uygun ürettiğimiz gibi sadece tek bir teşhir vitrinine ihtiyaç duyan müşterilerimize yönelik üretim de yapmaktayız. Vitrinlerimizin şeklini ve ölçüsünü mekanın ihtiyacını tam olarak karşılayacak şekilde bir terzi gibi belirlemekteyiz. Böylece müşterimiz vitrinlerini yüzde yüz işlevsel bir şekilde kullanabilmektedir.

 

Sanayi tipi buzdolabı üretimi esnasında gösterdiğimiz özen ve kullandığımız malzemelerin kalitesi, ürünlerimizin uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Böylece müşterilerimiz ihtiyacına tam olarak cevap verebilen, işlevsel, estetik ve dayanıklı sanayi tipi buzdolaplarını ve vitrinleri kullanma şansını yakalamaktadır. Dayanıklı iç iskeletinden soğutucu motoruna, dış kaplamasına hatta vidasına varıncaya kadar en kaliteli materyalleri özenle siz değerli müşterilerimiz için seçiyoruz ve kaliteli dolaplar haline getiriyoruz.

Ad & Soyad

 

Mail Adresiniz

İşverene Kendiniz Hakkında Bilgi Veriniz

İlgili Terimler :
instagram takipçi hilesi | instagram takipçi hilesi | toplu sms kalem nargile