GoldMaster ‘Yaşasın Okullu Olduk’ Diyenlere Tablet Bilgisayar Hediye Ediyor

Ana Sayfa » Haberler » Holding - Şirket - Fabrika - Haberleri » GoldMaster ‘Yaşasın Okullu Olduk’ Diyenlere Tablet Bilgisayar Hediye Ediyor

40 yıldır üretim ve Ar-Gr gücüyle global standartlarda hizmet veren Türkiye’nin öncü markası GoldMaster, yaklaşan okul dönemine özel düzenlediği kampanya ile hem aileleri hem de öğrencileri sevindiriyor. Tüm Türkiye’de geçerli olacak kampanya ile, sekiz parçalık GoldMaster elektrikli mutfak aletlerinden oluşan seti alan herkes, Smart Pad Enjoy-7 Tablet sahibi oluyor.

Mutfak setinin içinde, okula gitmeden güne sağlıklı bir başlangıç yapmak için lezzetli sofralar hazırlamanız için ihtiyacınız olan her şey yer alıyor. Mutfak robotu, çay makinesi, katı meyve sıkacağı, tost makinesi, ekmek kızartma makinesi, mısır patlatma makinesi, narenciye sıkacağı ve yumurta pişirme makinesinin yer aldığı set okul döneminde ve mutfakta her zaman işinize yarayacak ev aletlerinden oluşuyor.

Kampanya kapsamına hediye edilen GoldMaster Smart Pad Enjoy tablet, en yeni Adroid 4.4.3. sürümüne sahip. 2 GB Ram ve oyun meraklılarına yüksek performans sunan işlemcisiyle de fark yaratan tablet, dahili oyunlar ve Gameloft uyumlu donanımıyla da dikkat çekiyor.

20 Eylül 2015 tarihinde eklenmiş ve 390 kez okunmuş.

DÜŞÜNCELERİNİ YAZ

Ad & Soyad

 

Mail Adresiniz

İşverene Kendiniz Hakkında Bilgi Veriniz

İlgili Terimler :
instagram takipçi hilesi | instagram takipçi hilesi | toplu sms kalem nargile