Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

ikinci el esya alanlar

Adres : fetih caddesi no 90 bahçelievler şirinevler istanbul

Telefon : 0 552 206 26 84

E-Posta : ikinciel1977qgmail.com

İKİNCİ EL ESYA ALIM SATIM YAPAN FİRMAMIZIN SİTESİ

İkinci el eşya alıp satan firmamız ilgili kişilerden değerinde ürünleri alıp, aynı şekilde satış yapmaktadır. Değerini öğrenmek istediğiniz eşyaların bilgisini bizlere ulaştıktan sonra karar vererek eşyanızı alabiliriz. İkinci el eşya alanlar olarak bilinen firmamız ürünlerinize fiyat biçerek müşterilere yardımcı olma için çalışmaktayız. Bizlere vermeye karar verdiğiniz eşyaları kendi araçlarımız ile adresinizden teslim almaktayız.

Bu hizmet birçok müşterimiz tarafından olumlu karşılanmış ve bizler tercih sebebi olmuşuzdur. Bu durumda ikinci el eşya alınır mantığı ile birçok kişiye hizmet vermekteyiz. Daha çok bekar ve öğrenci evlerinin tercih ettiği eşyalar, diğer kişilerin de tercih sebebi olmaya başlamıştır. Temiz eşyaları ve problemsiz olarak aldığımız eşyaları tercih ettiğimiz ve bunları gereken yerlere satmak için hizmet vermekteyiz. İkinci el eşya alan yerler olarak bilinmemiz, temiz ve hasarsız ürün satmamıza sebep olmaktadır.

Her türlü ikinci el eşya alımı yapan firmamız aynı şekilde ürünün problemsiz olmasına da dikkat etmektedir. Bu sayede müşteriler tarafından olumlu dönüşler olmasına da sebep olur. Eşya değerlerini telefon ile öğrenip, kendinizce olumlu olduğu sürece vereceğiniz karar eşyalarınızı uygun şekilde almamıza sebep olacaktır. İkinci el eşya resimlerinizi uygun iletişim yolları ile göndermeniz, eşyalarınızı görmemize sebep olacaktır. Bu sayede değerinde verilen maddi yönü belirlenecektir. Güvenli ve iyi bir ikinci el eşya alımı için firmamız müşteri memnuniyeti adına uygun hizmetler vermektedir.

İstanbulda oturuyorsanız ve bu konuyla ilgili sıkıntınız olursa lütfen arayınız ve pvpforum adını ve orada üye oldugunuzu söyleyerek en uygun fiyata esyalarınızı alınız..Webmasterlar birbirine yardımcı olmakla mükelleftir…..
http://www.ikinciel-istanbul.com

Ad & Soyad

 

Mail Adresiniz

İşverene Kendiniz Hakkında Bilgi Veriniz

İlgili Terimler :
instagram takipçi hilesi | instagram takipçi hilesi | toplu sms kalem nargile