Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

İkitelli Çilingir

Adres : tevfikbey mahallesi eski karakol sokak no :11 D sefaköy küçükçekmece istanbul

Telefon : 05322532902

E-Posta : anahtaremniyet@gmail.com

İkiteli çilingir ile eviniz hayatınızı yaşandığınız mekanlar hırsız ve kötü niyetli insanlara karşı daha güveli hale getiriliyor. İkiteli çilingirci firma yetkili servisi olarak 1989 yılından itibaren bu zaman zarfına kadar yerli ve ticari müşterilere bu hizmeti sunmak için sevgiyle düzen içinde itibar inşa etmek ilk hedef olmuş olup kemikleşmiş yapısı ile kolaylık sağlamaktadır. Modern teknolojik aletlerle refarans ordusunu arkasına alan firmamız rakip olan esnafları iştahını kabartmaya devam ediyor müşterilerin gözlerini kamaştıran eğitimli ve becerikli çilingir personeli ile geniş yelpaze dalında danışmaklık vermek için eğitilmiştir. kapalı kilitli kalan kapıları açmak için 7/24 Saat ikitelli anahtarcı Hizmeti’ni garantili şekilde vermekteyiz. 
 ikitelli anahtarcı kampanyalı anahtar kilit  satışlarımızdan yararlanmak için ve acil durumlarda bize ulaşmak için ibrahim ustanın telefonunu  kaydedin.  her türlü kapı kasa oto sistem barel göbek amerikan topuzlu çevirmeli kale daf yuma ito atra keso dierre dortek benzeri anahtarlara hepsine aynı standartlarda kısa sürede çözüm bulan istanbul ili başakşehir firmamız, eski yeni sıradan çelik oda yada ahşap giriş kapılarının yanı sıra; birçok dijital, parmak izli dokunmatik göstergeç şifreli ve elektronik aksamlı kapıları da aynı titizlik ve incelikle hızlıca açıp montaj yapar. Deneyimli olduğu kadar güvenilir ve işine saygılı elemanlar ustaları kullanan, ikitelli cilingir 35 yıldır kilit sisteme en küçük zarar dahi vermeyen elemanlara sahip kurumsal türk şirkettir.
ayıca ayar yapma tamir bakım hizmeti ve şifre yenileme fırsatı da sunar. Bunlar yanında  tamamen
 
hukuksal prosedürleri takip edip, hizmet talebinde bulunan kişinin yetkili olup olmadığını resmi belgelerle kanıtladıktan sonra işlemi yapar ve olması gereken neyse uygulanır.
Firma yetkilisi İbrahim Bey’e: Bizimle ilgili bir şikayetiniz olduğunda mail yada iletişim yoluyla iletmeniz halinde acil sizlere geri bildirimde bulunuyor ve söz konusu problemi ortadan kaldırmak için
 
çözümleyeceğimizi taahhüt ediyoruz. Çok önem taşıyan bir diğer konuda çilingirler ve anahtarcılar odasına kaydı bulunmayan, gayri resmi çalışan kuaförcü, kırtasiyeci, ayakkabıcı, terzi, elektirikçi, sucu tesisatçı, hatta tekel bayi , nalbur’luk gibi meslekleri icra edip ek olarak çilingirliği boş kaldığı zamanlarda ek gelir kaynağı olarak gören kişilere itimat etmeyin ve kesinlikle iş hizmeti almayın çünkü çilingirlik güven veren ve profesyonel bir meslektir.
 
http://www.ikitellicilingir.com

Ad & Soyad

 

Mail Adresiniz

İşverene Kendiniz Hakkında Bilgi Veriniz

İlgili Terimler :
instagram takipçi hilesi | instagram takipçi hilesi | toplu sms kalem nargile