Kervan Gıda’ya İki Dalda Ödül

Ana Sayfa » Haberler » Holding - Şirket - Fabrika - Haberleri » Kervan Gıda’ya İki Dalda Ödül

Kervan Gıda, Dragon Festivali’nde çalışanlarından oluşan ‘Bebeto Rowers’ takımıyla ‘En Yaratıcı Takım Forması’ ve ‘En İyi Davulcu Kostümü’ dallarında birincilik ödülüne layık görüldü.

Türkiye’nin en geniş katılımlı kurumsal spor organizasyonu Dragon Fest’e, kurum çalışanlarından oluşan “Bebeto Rowers” takımıyla katılan Kervan Gıda, “En Yaratıcı Takım Forması” ve “En İyi Davulcu Kostümü” ödüllerini aldı. 19-20 Eylül’de gerçekleşen festivalde iki ödül birden kazanan Kervan Gıda; dinamik ve eğlenceli takımıyla yarışmalarda ön plana çıkmayı başardı. 65 kurumsal firmanın yarıştığı organizasyonda festival katılımcıları, “Bebeto Rowers” çadırında Bebeto’nun birbirinden leziz ve doğal meyve suyu içeren yumuşak şekerleriyle buluştu. Özellikle Bebeto’nun rengarenk marshmallow ürünleri büyük ilgi gördü.

Bebeto Rowers ekibi Dragon Fest’e renk kattı
Festivalde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Bebeto Rowers ekibi, el işçiliğiyle yarattığı davulcu kostümünde, gerçek marshmallow, jelly ve licorice ürünleri kullandı.Cıvıl cıvıl şeker motifleri ile süslü formalarıyla festival alanını renklendiren “Bebeto Rowers” festivalin en dikkat çekici ekibi olmayı başardı.

29 Eylül 2015 tarihinde eklenmiş ve 967 kez okunmuş.

DÜŞÜNCELERİNİ YAZ

Ad & Soyad

 

Mail Adresiniz

İşverene Kendiniz Hakkında Bilgi Veriniz

İlgili Terimler :
instagram takipçi hilesi | instagram takipçi hilesi | toplu sms kalem nargile