Kipa selfie yarışması gerçekleştirdi

Ana Sayfa » Haberler » Holding - Şirket - Fabrika - Haberleri » Kipa selfie yarışması gerçekleştirdi

Kipa’nın yurt genelinde düzenlediği selfie yarışmasının galibi, kendini karikatürize eden tişörtle poz veren Emre Şimşek oldu.

Kipa, ev sahipliği yaptığı renkli AVM etkinlikleriyle müşterilerine keyifli alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyor.

Bu kapsamda yurt genelindeki 24 Kipa AVM’de düzenlenen selfie yarışmasının kazananı ise kısa süre önce belli oldu. Silivri’de öğretmenlik yapan Emre Şimşek, ödüle layık görülen selfie’sinde, üzerine kendi karikatürünü çizdiği Kipa logolu tişörtle poz verdi.

Öğretmenliğin yanı sıra çizerlik de yapan ve kitap kapağı resimleyen Şimşek’in kendi kendisini karikatürize eden selfie’si yüzlerce selfie arasında öne çıktı. Şimşek’e iPhone 6 akıllı telefon hediye edilirken, fotoğraf sosyal medyada da büyük beğeni topladı.

Kipa Gayrimenkul ve AVM Direktörü Gökçe Orhan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada yaratıcı çalışması nedeniyle Şimşek’i tebrik etti ve ondan bir de kendi karikatürünü istedi.

Kipa müşterilerinin yarışmaya büyük ilgi gösterdiğini belirten Orhan, “Bu yarışma bize müşterilerimizin, özellikle de gençlerin esprili ve yaratıcı yüzünü bir kez daha gösterdi. Yarışma kapsamında sosyal medyada yüzlerce selfie paylaşıldı. Farklı zevk ve yaş gruplarına hitap eden etkinliklerimizle müşterilerimizin sonbahar aylarını da keyifli bir şekilde geçirmelerini hedefliyoruz” dedi.

26 Ekim 2015 tarihinde eklenmiş ve 528 kez okunmuş.

DÜŞÜNCELERİNİ YAZ

Ad & Soyad

 

Mail Adresiniz

İşverene Kendiniz Hakkında Bilgi Veriniz

İlgili Terimler :
instagram takipçi hilesi | instagram takipçi hilesi | toplu sms kalem nargile