Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Kolat Motor & Falcon Motor

Adres : www.falconmotosiklet.com - Fevzi Çakmak Mah. Ankara Yolu Konsan Sanayi Bölgesi 10728 Sk. No: 4-6-8 Karatay / KONYA

Telefon : 0444 6 337

E-Posta : bilgi@kolatmotor.com.tr

Kolat ailesi olarak uzun yılların bize kattığı bilgi, birikim ve tecrübe ile 2009 yılında Konya’da “Kolat Motosiklet A.Ş.” kurulmuştur. Aynı tarihte şirketimiz bünyesindeki tesiste, motosiklet ve scooter montaj üretimine başlamıştır.

Yıllık 100 bin motosiklet üretim kapasitesi ile tesisimizde tamamen avrupa standartlarında, “Eec” belgeli motosikletlerimiz, kalite kontrol noktasında tüm testlerden geçerek üretilmektedir.

Şirketimiz sektöründe sürekli değişen piyasa şartlarını da göz önünde tutarak, kendisini üretim, kalite kontrol, satış ve satış sonrası hizmetlerde, güven, kalite, özgünlük, çeşitlilik ve modernizasyon bağlamında bir misyon edinmiştir.

 

 

Ayrıca, şirketsel bazda ar-ge çalışmaları ile birlikte kalite, model çeşitliliği ve modernizasyon noktasında uluslararası firmalarla diyaloglarımıza hız vermiş durumda olup, bu bağlamda dünya devi üretici firmalar ile işbirliği yapılmıştır.

Zarar etme kaygısı gütmeden, en kaliteli ürünü en ucuza satışa sunma yolunda ciddi adımlar atılmıştır. Şirketimiz satış ve satış sonrası hizmetler için Türkiye’nin her noktasında, karşılıklı güven, titizlik ve iletişime dayalı 300’ü aşan bayi ağı ve 400’ü aşan servis noktası ile müşterilerimize en iyi hizmetin zamanında sunulması amaçlanmıştır. Kurulduğu günden bu yana; bayi ve servis noktalarında “bir aile olma” mantığı ile çalışmalarını yürütmüş ve bu felsefesini de daima devam ettirecektir.

 

Tüm kullanıcılarımızın beğendiği KMT ÇELİK marka motosikletlerimizin yanında, şirketimiz 2013 yılında; yeni bir başlangıç yaparak, “özgürlüğün adı” sloganı ile “FALCON” markalı motosiklet, scooter ve elektrikli motosiklet ürünlerini, beğeniye sunmaktan gurur duyar. “Özgürlüğün adı” sloganı ile sunulan FALCON markamız da, birçok ilke imza atmaktadır. Türkiye’de ilk olarak 100 cc grubunda 5 vitesli motosiklet üretimini gerçekleştiren firmamız, yine bir ilk olarak 2013 yılında FALCON markalı ürünlerde hem “yüksek performanslı”, hem de “%30’ a varan yakıt tasarrufu” özelliği ile yeni bir çığır açıp, sektöre damgasını vuracaktır.

 

FALCON markası ile model çeşitliliğimiz artmış, kalitemiz daha da üst noktalara taşınmıştır. Ürün yelpazemize, FALCON markasıyla elektrikli motosiklet-scooter dahil edilmiştir.

Anadolu’nun yükselen sesi olarak hedefimiz “özgürlüğün adı” sloganı ile üretimine yeni başladığımız FALCON markasını, Türkiye’de lider bir marka haline getirmek. Pazar payımızı en yükseğe taşımak. Sonrasında ise; %100 yerli üretimle, ihracatı güçlendirip, uluslararası pazarda hak ettiğimiz yere ulaşmaktır.

Kolat Motor A.Ş. olarak donanımlı profesyonel yönetim kadrosu ve teknik personelimizin özverili ve gayretli çabaları ile müşterilerimize hizmetin en iyisini vermekten gurur duymaktayız.

 

FİRMA MERKEZ ADRESİ : FEVZİ ÇAKMAK MAH. ANKARA YOLU KONSAN SANAYİ 10728 SOKAK NO: 4-6-8 KARATAY / KONYA

TİCARET SİCİL NO: 36159

 

YÖNETİM KURULU

 

YÖNETİM KURULU BAŞKANI : İSMAİL HAKKI KOLAT

 

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI: ELİF YAŞAMIŞ

 

YÖNETİM KURULU ÜYESİ : BETÜL KOLAT

 

TAAHHÜT EDİLEN SERMAYE : 2.000.000,00.-(İkimilyon) TL

 

ÖDENEN SERMAYE : 2.000.000,00.-(İkimilyon) TL

Ad & Soyad

 

Mail Adresiniz

İşverene Kendiniz Hakkında Bilgi Veriniz

İlgili Terimler :
instagram takipçi hilesi | instagram takipçi hilesi | toplu sms kalem nargile