Kordon Group Gümrükleme Lojistik

Adres : Yenibosna Çobançeşme Mah. Sanayi Cad. No:20 Kat:2 D:4 Elpa Residence Bahçelievler / İstanbul

Telefon : (212)-451 44 55

Telefon 2 : (262)-528 0203

Faks : (212)-451 55 22

info@kordon.com.tr

Siteye Git ; www.kordon.com.tr

Özel hizmet özel hisset…

 

2001 yılında  Kordon Gümrük Müşavirliği olarak faaliyetlerine başlamış, bugün 16 ilde toplam 19 ofisi bulunan, uzman personel ve güçlü altyapısı ile alanında Türkiye’nin en büyük gümrükleme şirketlerinden olan Kordon Gümrük Müşavirliği, grup şirketleri Kordon Lojistik, Kordon Sigorta ve Kordon  Akademi ile dış ticaret faaliyetinde bulunan Türkiye’deki pek çok işletmeye iyi tasarlanmış iş süreçleri ile hizmet vermektedir.

 

İş Süreçlerinin başarısı için  toplam kalite yönetimi, bilgi sistemleri yönetimi ve insan kaynakları yönetimi stratejik olarak sürekli yatırım yapılan süreçlerimizdendir.

 

Toplam kalite yönetiminin paydaş memnuniyetinin ötesine geçmemize destek olduğuna inanmaktayız. ISO9001 ile  temel yönetim yapımızı, ISO27001 ile bilgi güvenliği altyapımızı sürekli iyileştirmeye açık bir noktada standartlara uygun çerçevede  yönetmekteyiz.

 

Şirketimiz, IT (Bilişim Teknolojisi) alt yapısına yaptığı yatırımlar ile. AB Gümrük ve Dış Ticaret uygulamaları eşzamanlı olarak izlenmekte ve bu anlamda meydana gelen gelişmeler Türk Gümrük ve Dış Ticaret mevzuatına paralel olarak anında sistemimize entegre edilmektedir.

 

Şirket çalışanlarımızı Kordon Akademi desteğiyle sürekli öğrenen bir organizasyonun parçası olarak müşterilerimize en doğru hizmeti vermek için geliştirmeyi amaçladık.  Bu amaç doğrultusunda sürekli eğitim içeriği zenginleşen bir yapıda hem çalışanlarımıza hem de müşterilerimize hizmet etmekteyiz.

 

Verimliliğin bugün tüm dünyanın genel yönetim konularında önemli bir noktada olduğunun farkındayız ve lojistik yönetiminin bu çabayı destekleyecek etkin bir öneme sahip olduğuna inanmaktayız. Lojistik hizmetlerimiz müşterilerimizin talebi doğrultusunda hatta talebin ötesine geçeceğine inandığımız çözüm önerilerimizle konusunda uzman arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

Kurumsal risk yönetiminin işletmelerin sürdürülebilirlik politikalarında zayıf noktaların yönetilebilir noktaya çekilmesi amaçlı stratejik öneme sahip olduğu görüşünden yola çıkarak sigortalama faaliyetlerinde risk yönetiminin, risk noktalarının tespiti, sigortalama hizmeti ve operasyonel takip konularını konusunda uzman arkadaşlarımızla  işletmeler için vazgeçilmez bir partner olabilme amacıyla yönetmekteyiz.

 

Tedarikçi değil çözüm ortağı olabilme amacıyla kurgulanmış ve hayata geçirilen tüm süreçlerimizde KORDON Grup olarak sürekli iyileştirme çabası ile çalışanları için vazgeçilmez bir işletme, müşterileri için vazgeçilmez bir paydaş ve etkileşim içinde bulunduğu tüm çevre birimleri için de vazgeçilmez bir unsur olabilmek temel amacımızdır.

 

Bu amaçla Hızlı büyüyen, gelişen ülkemizin tüm dış ticaret faaliyetlerinde  rol oynayan kurumlarla ilişkilerimizi sürdürülebilir kılmak, şubeleştiğimiz her ilde hem mevcut hem de hedef müşterilerimize konusunda uzman arkadaşlarımızla gümrükleme, lojistik, sigortalama ve eğitim hizmetleri veren bir örnek kurum olmak üzere çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.

02 Kasım 2015 tarihinde eklenmiş ve 1.015 kez okunmuş.
Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4

Ad & Soyad

 

Mail Adresiniz

İşverene Kendiniz Hakkında Bilgi Veriniz

Firma Harita Bilgisi

İlgili Terimler :
instagram takipçi hilesi | instagram takipçi hilesi | toplu sms kalem nargile