Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Kral Motor – Yuki Endüstriyel Makineler ve Motor San. A.Ş.

Adres : www.kralmotor.com.tr - İkitelli O.S.B. Süleyman Demirel Bulvarı YUKİ PLAZA 34490 - Küçükçekmece-Başakşehir / İSTANBUL

Telefon : 444 98 54

E-Posta : info@yuki.com.tr

Kurumsal

1970 senesinden bu yana konfeksiyon makineleri sektöründe faaliyet gösteren Yuki Endüstriyel Makineler ve Motor San. A.Ș deneyimi ve kalitesi ile her zaman güven veren, sektördeki lider markalarla ișbirliği ve hızlı büyüme grafiği ile sektörün öncü firmalarından olușmuștur.

 

Türkiye istatistik enstitüsünden alınan , konfeksiyon dikiș makinesi ithal giriș verilerine göre; Türkiye’de satılan her 4 makineden birinin Yuki Special tarafından satılmıș olduğunu ortaya koymaktadır. Firmanın yeni hedefi ise, bu oranı her 3 makinede 1’ine düșürmektir. Bu hedef doğrultusunda yüksek kaliteyi, uygun fiyat ve ödeme koșulları ile daha çok kișiye ulaștırıp, Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak en önemli amacıdır. Yuki Special markası ile Türkiye’nin en seçkin ve lider konfeksiyon fabrikalarını kuran Yuki Endüstriyel‘e 2 yıl garanti, sektörde görülmemiș ilk sene sonsuz müșteri memnuniyeti garantisi ve anında servis hizmeti ile farkını ortaya koymuștur.

 

Yuki Endüstriyel hiçbir markada bulunmayan zengin çeșitleri uygun fiyatı ve en yüksek kalitesiyle; örme grubu (penye, iç çamașırı, spor giyim vb), dokuma grubu (kot, gömlek, pantolon, ceket makineleri vb.), hiçbir firmada olmayan süs ve dekoratif dikiș makineleri, kalın materyal grubu (deri, ayakkabı, çanta, döșeme, otomotiv vb.), kesin ve diğer grupları ile her türlü fabrika ve ürün grubuna hitap eder. Yuki Endüstriyel markası ile üretim bandı kurma avantajını müșterilerine sunan üretiminde verim artıșı, uygun fiyat ve yüksek dikiș kalitesi sunar. Satıș sonrası destek ve yedek parça stokları ile rakiplerinden ayrılan Yuki Endüstriyel Makineler ve Motor San. A.Ș her zaman sektöre getirdiği yenilikler ve çözümler ile sektörün adından söz ettiren lider firmalardan biri haline gelmiștir. Müșteri memnuniyetini ön planda tutma çabası ile tüm ürünlerinin tamir bakım ve onarım hizmetlerini hızlı bir șekilde sağlamakta ve ürünlerini 2 yıl garanti vermektedir. 42 yıllık deneyimiyle dünyanın birçok ülkesinden özenle seçilmiș; Yuki Special, Kansai Special, Hengtai, Thor, Kral Motor gibi markaları ile 1.000 i așkın satıș noktası ve Türkiye’de en yaygın sanayi dikiș makinası kullanıcı sayısına sahiptir.

 

Bünyesinde bulundurduğu tüm ürünler için bol miktarda, uygun fiyatlı ve yüksek kaliteye sahip orijinal ve Tayvan yedek parça stoğu ile müșterilerine kaliteli hizmet vermektedir. Bünyesinde bulundurduğu; Yuki Special, Yano, Red Arrow, Huajie, Golden Eagle, Desheng ve Groz-Beckert ile uygun fiyat politikası ve kaliteli ürün temini ile yedek parça alanında müșterilerine vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmuștur. 32.000 m2 alanına sahip İkitelli merkez binasında hizmet veren Yuki Endüstriyel Makineler ve Motor San. A.Ș, Trakya Serbest Bölgedeki 10.000 m2 kapalı alana sahip Germi Tekstil ve Konf. Mank. A.Ș ve Bursa’daki șubesi ile seçkin müșterilerini hizmet vermektedir.

 

Kronoloji

1970 yılında Konfeksiyon makinesi ayağı üretimi 1981 yılında Konfeksiyon makineleri motor üretimi

1990 yılında Konfeksiyon makineleri ithalatı

1999 yılında Trakya Serbest Bölgede, Germi Tekstil ve Konf. Mak. A.Ș. ile ilk șube açılıșı 2004

yılında nakıș makineleri ithalatı

2004 yılında hava kompresörü ithalatı 2006 yılında motosiklet ithalatı

2008 yılında 32.000 m2 alana sahip İkitelli Merkezi Binası açılıșı 2012 Bursa Șube açılıșı

2012 Çapalama ve zincir testere ithalatı

Ad & Soyad

 

Mail Adresiniz

İşverene Kendiniz Hakkında Bilgi Veriniz

İlgili Terimler :
instagram takipçi hilesi | instagram takipçi hilesi | toplu sms kalem nargile