Kütahya Porselen 2014’ün Süper Markası

Ana Sayfa » Haberler » Holding - Şirket - Fabrika - Haberleri » Kütahya Porselen 2014’ün Süper Markası

Porselen sektörünün öncü kuruluşu Kütahya Porselen; üretimden satışa kadar tüm aşamalarda koruduğu kalite çizgisini, müşterilerine sunduğu binlerce farklı desen ve formları, Ar-Ge’ye yaptığı yatırımları, sosyal sorumluluk projeleri, gelişmiş teknolojisi ve nitelikli çalışanları ile bir kez daha dünyanın en iyi porselen markası olduğunu kanıtladı. Türk sanayisinin en değerli markalarından Kütahya Porselen, 2014’ün süper markaları arasında yer aldı.

Türk iş dünyası bu törende buluştu

88 ülkede tanınan güvenilir, dünyaca ünlü bir araştırma etkinliği olan Superbrands, Türkiye’nin süper markaları ödülleri Grand Hyatt İstanbul Hotel’de gerçekleştirilen törenle verildi. Ali Poyrazoğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği tören, Türk iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi. 2014’ün süper markası seçilen Kütahya Porselen’in ödülünü Genel Müdür Rüştü Düver alırken, geceye Genel Müdür Yardımcısı Müzeyyen Şirin de katıldı. Gala gecesinde ödül alan kuruluşların temsilcilerini kutlayan Superbrands yetkilileri, süper marka seçiminde hangi kriterleri dikkate aldıklarını şu sözlerle açıkladı:

Üç kentte yüzlerce kişiyle görüşüldü

“Süper marka seçiminde şirketin büyüklüğünün yanı sıra, teknolojisi, yatırımları, iş gücü kalitesi, yaratıcılığı, markalaşmaya yaptığı yatırım ve marka devamlılığı, sosyal sorumluluk projelerine katkısı, çevre duyarlılığı, etik değerlere uyması ve vergi sıralamasındaki yeri her zaman olduğu gibi büyük önem taşıdı…” 10 yıldır faaliyet gösteren Superbrands Türkiye’nin 2014 Seçici Kurulu, bu yıl da özellikle marka-markalaşma ile ilişkili iş dünyası ve sivil toplum kuruluşları başkanlarından oluştu.

Superbrands Türkiye, 2014’ün ilk etabında bin 23 marka belirledi. Bu sayı, tamamı konusunda uzman olan seçici kurul tarafından 300’e indirildi. Nielsen bu 300 marka için İstanbul, Ankara ve İzmir’de bin 677 kişi ile yüz yüze görüşerek tüketici değerlendirmesi yaptı. Değerlendirme sonucunda ise aralarında Kütahya Porselen’in de bulunduğu Türkiye’nin dev markaları, 2014 yılının süper markaları seçildi.

22 Eylül 2015 tarihinde eklenmiş ve 484 kez okunmuş.

DÜŞÜNCELERİNİ YAZ

Ad & Soyad

 

Mail Adresiniz

İşverene Kendiniz Hakkında Bilgi Veriniz

İlgili Terimler :
instagram takipçi hilesi | instagram takipçi hilesi | toplu sms kalem nargile