Memoil Akaryakıt Taş. İnş Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd Şti

Adres : Yenimahalle İsmet İnönü Bulvarı Prestij Plaza No:66 Kat:10/20 Akdeniz/Mersin

Telefon : 0324 237 3051

Telefon 2 : -

Faks : 0324 233 09 66

info@memoil.com.tr

Siteye Git ; www.memoil.com.tr

Memoil Akaryakıt Dağıtım A.Ş, 14.10.2013 tarihinde EPDK`dan dağıtım lisansı almıştır. Memoil markasıyla faaliyet gösteren şirketimiz, 2014 yılından itibaren bayi ağını Türkiye genelinde genişletmek için büyük yatırımlar yapmaktadır. Hızlı büyümesini bugün de aynı kararlıkla sürdüren Memoil Dağıtım A.Ş, perakende satışlar, ticari ve endüstriyel satışlar alanlarında faaliyet göstermekte ve ilerleyen süreçte LPG, madeni yağlar, depolama ve uluslararası ticaret konularında da faaliyette bulunmayı hedeflemektedir. Bu amaçla Mersin’de bulunan madeni yağ fabrikamızda ruhsat alım çalışmalarına başlanmış, Aksaray ve Mersin’de bulunan arsalarımız için ise LPG depolama projeleri hazırlanmıştır.

Memoil, güçlü altyapısı, ilerici vizyonu ve ülkesine olan inancıyla son yılların en hızlı ve tutarlı büyüyen akaryakıt dağıtım şirketi olma yolunda ilerlemektedir. Tüketicisine kusursuz yüksek kalitede, güler yüzlü hizmeti sunma gayretiyle, yaptığı yatırımlara paralel olarak, her geçen gün bayi ağını ve yaygınlığını artırmaktadır. Yönetim Kurulu Başkanlığını Sayın Mehmet Işık’ın yaptığı Memoil, genç, dinamik ve güçlü yönetim kadrosuyla Türkiye’nin büyüyen markaları arasında, sektörün yeni yıldızı olma yolundadır.

VİZYON

Teknolojik gelişmelerin ve globalleşmenin dünyayı tek bir pazar haline dönüştürmesinin bilincinde olan Memoil, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, deneyimini kullanarak vizyonunu Türkiye’nin en hızlı gelişen, bireye ve topluma saygılı, müşteri odaklı beklentileri en üst seviyede karşılayan bir firma olmak üzerine kurmuştur.

MİSYON

Memoil’in misyonu, öncü ve yaratıcı felsefesi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle; ürün, hizmet ve markalarda farklılaşmak ve “ilk”lerini sürdürmek yoluyla sektördeki yenilikçi bakışını devam ettirmek, verimlilik ve kârlılığını artırarak müşterilerine ve çalışanlarına değer yaratmaktır. Petrol sektöründe performansına özenilen, çevre ve yaşam değerlerine saygılı öncü bir şirket olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Dürüst

Şeffaf ve Etik Kurallara Saygılı

İnsana Değer Veren

Çevreye Duyarlı

Yaratıcı ve Yenilikçi

Çalışanlarının Gelişimini Destekleyen

Takım Çalışmasına Önem Veren

08 Kasım 2015 tarihinde eklenmiş ve 2.995 kez okunmuş.
Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Resim 5
Resim 1 Resim 2 Resim 3 Resim 4 Resim 5

Ad & Soyad

 

Mail Adresiniz

İşverene Kendiniz Hakkında Bilgi Veriniz

Firma Harita Bilgisi

İlgili Terimler :
instagram takipçi hilesi | instagram takipçi hilesi | toplu sms kalem nargile