Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Miele

Adres : www.miele.com.tr - Barbaros Bulvarı Çiğdem Sokak My Office İş Merkezi No. 13/A 34746 Ataşehir - İstanbul

Telefon : +90 216 687 18 00 - 444 11 22

E-Posta : info@miele-tr.com

Miele, 1899 yılında kurulduğundan bu yana bağımsız bir aile şirketidir ve sahiplerine, çalışanlarına, müşterilerine, tedarikçilerine, çevreye ve topluma karşı eşit bir yükümlülük içindedir.

 

Şirket, mutfak, çamaşır ve yer bakımı için ev aletleri ve de sanayi işletmelerinde ya da tıbbi kurumlarda kullanılacak cihazların üretimine odaklanmaktadır (“Miele Professional”). Stratejik vizyon ise, tüm önemli pazarlarda en çok ilgi gören marka olmaktır.

 

Miele’nin müşterilerine sunduğu ürünler, uzun ömür, performans, kullanım konforu, enerji verimi, tasarım ve servis konuların ölçütleri koymaktadır. Bu da kurucular Carl Miele’nin (solda) ve Reinhard Zinkmann’ın ilk makineleri üzerine bastırdıkları ve Miele’yi bugünlere getiren “gittikçe daha iyiye” sloganına uygundur.

 

Şirket sadece Miele markasına ve bunun Premium branştaki pozisyonuna odaklanıyor. Miele demek, uzun süre düşünmek ve hareket etmek, değerlerde ve hedeflerde devamlılık, müşterilere ve tedarikçilere karşı ortaklık tutumu sergilemek ve çalışan odaklı bir şirket ve yönetim kültürü demektir.

Ad & Soyad

 

Mail Adresiniz

İşverene Kendiniz Hakkında Bilgi Veriniz

İlgili Terimler :
instagram takipçi hilesi | instagram takipçi hilesi | toplu sms kalem nargile