Saray Türkiye Çapında 256 Kişiyi İşe Alacak

Ana Sayfa » Haberler » Holding - Şirket - Fabrika - Haberleri » Saray Türkiye Çapında 256 Kişiyi İşe Alacak

Saray, Karaman’daki üretim tesisleri başta olmak üzere, farklı lokasyonlarında görevlendirilmek amacıyla 256 kişiyi istihdam edecek.

Dünyada 110’u aşkın ülkeye markalı ürünlerini ihraç ederek her gün milyonlarca ürünü tüketiciyle buluşturan Saray, en ileri teknolojilerin kullanıldığı modern ve yüksek kapasiteli fabrikalarında çalışacak yeni takım arkadaşları arıyor. Kurum kültürü ve çalışan memnuniyetine büyük önem veren Saray’ın yeni çalışanlar için kurduğu Saray Akademi’ye bağlı Saray Bisküvi Okulu, işe yeni başlayan teknik personelin kuruma, sürece ve işlere alışmasını hızlandırıyor.
Yaptığı dev yatırımların yanı sıra insana yapılan yatırımı da aynı derecede önemseyen Saray yönetimi, bu tarz eğitimleri sadece işe başlangıç döneminde değil, çalışanlarının tüm Saray deneyimi boyunca gerçekleştiriyor. Saray’ın İnsan Kaynakları yatırımları ile ilgili çalışmalarından bahseden Saray Bisküvi İnsan Kaynakları Direktörü Gürşan Gürel: “Saray Bisküvi olarak önceliğimiz çalışan memnuniyeti. Yıllardır başarıyla sürdürdüğümüz kurum kimliğimize uygun bir şekilde hayata geçirdiğimiz insan kaynakları uygulamalarımızla her geçen gün çalışan memnuniyetini daha üst bir seviyeye taşıyoruz. Eğitim, Saray çatısı altında çok önemli bir konu. Tüm çalışanlarımız işe başlangıç sürecinde kurum ve işle ilgili temel eğitimlerden geçer. Fakat Saray’da eğitim hiçbir zaman bitmez. İnsana yapılan yatırımın farkında olan bir yapımız olması sebebiyle kurduğumuz Saray Bisküvi Okulu, insana ve çalışanımıza yaklaşımımızın en güzel örneğidir. Bu okul kapsamında çalışanlarımız yıl boyunca kendi profesyonellikleri ile ilgili kendilerine katma değer sağlayacak birçok eğitim alacaklar. Saray Bisküvi olarak, şu anda Karaman üretim tesisimiz başta olmak üzere 256 aday istihdam edeceğiz. İstanbul’da faaliyet gösteren Genel Müdürlüğümüz için ise, 15’i yönetsel pozisyonlar olmak üzere 32 yeni kadro açtık. Özellikle yönetsel pozisyonlarda bütünsel iş bakışına sahip ve patron gibi düşünerek profesyonel bir yaklaşımla işini sahiplenecek ve markanın sürekli gelişimine katkıda bulunacak adaylar arıyoruz” dedi.

30 Eylül 2015 tarihinde eklenmiş ve 757 kez okunmuş.

DÜŞÜNCELERİNİ YAZ

Ad & Soyad

 

Mail Adresiniz

İşverene Kendiniz Hakkında Bilgi Veriniz

İlgili Terimler :
instagram takipçi hilesi | instagram takipçi hilesi | toplu sms kalem nargile