Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Smyrna Seracılık

Adres : www.smyrnasera.com.tr - TOSUNLAR KASABASI SARAYKÖY / DENİZLİ

Telefon : +90 (258) 425 75 10

E-Posta : smyrna@akcaholding.com

Kökleri bir aile şirketi olarak 1955 yılında atılan Akça Holding,  üç kuşaktır devam eden yatırımlarını farklı sektörlerde gerçekleştirerek hizmet alanını genişletmiştir.

 

Tekstil, araç muayene istasyonları işletmeciliği, kuru gıda, enerji vede seracılık alanında faaliyet gösteren Akça Holding 7500 kişilik çalışanıyla ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

 

Bu faaliyet alanlardan birisi olan ve enerji sektöründe çalışmalarını sürdüren Akça Enerji, Smyrna Seracılığın temellerinin atılmasında önemli bir yere sahiptir. Jeeotermal kuyulardan elde edilen sıcak su Smyrna Seracılıkta bir yaşam enerjisine dönüşmüştür.

 

2007 yılında 83.000 m2’lik bir alan üzerinde faaliyete başlayan Smyrna Seracılık, 2012 yılında gerçekleştirilen 114.000 m2’lik ilave tesis inşaası ile toplamda yaklaşık 200.000 m2’lik bir sera alanına ulaşmıştır.

 

Bugün seracılıkta ulaşılan en yeni teknolojiler kullanılarak üretim yapılan tesislerimizde, doğal, sağlıklı ve hijyenik domatesler, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda müşterilerimize sunulmaktadır.

Ad & Soyad

 

Mail Adresiniz

İşverene Kendiniz Hakkında Bilgi Veriniz

İlgili Terimler :
instagram takipçi hilesi | instagram takipçi hilesi | toplu sms kalem nargile