Sütaş Türkiye’nin en iyi süt ürünleri markası seçildi

Ana Sayfa » Haberler » Holding - Şirket - Fabrika - Haberleri » Sütaş Türkiye’nin en iyi süt ürünleri markası seçildi

“Türkiye’nin Lovemark’ları 2015” araştırması kapsamında bu yıl ilk kez tüketicilere en sevdikleri süt ve süt ürünleri markası soruldu. Sütaş, süt ve süt ürünleri kategorisinde Türkiye’nin en sevilen markası seçildi.

MediaCat-Ipsos işbirliğiyle bu yıl sekizinci kez gerçekleştirilen Türk tüketicisinin en sevdiği markaları belirleyen Türkiye’nin Lovemark’ları 2015 Araştırması’nın sonuçları ilan edildi.

4 Mayıs – 21 Haziran 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilen araştırmada, Türkiye’yi temsil edecek şekilde 12 kentte, 15-55 yaş arasında kadın ve erkek toplam 2.000 kişiyle görüşüldü. Halkın en çok sevdiği ve saydığı markaları belirleyen, insanların kolay kolay vazgeçemeyeceği, hayatından çıkaramayacağı markaları anlamak amacıyla geliştirilen araştırma kapsamında bu yıl ilk kez tüketicilere en sevdikleri süt ve süt ürünleri markası soruldu. “Türkiye’nin Lovemark’ları 2015 Araştırması”nın sonuçlarına göre süt ve süt ürünleri kategorisinde Sütaş, Türkiye’nin en sevilen markası seçildi. “Türkiye’nin Lovemark’ları” araştırmasının ödül töreni, Kasım ayında düzenlenecek Brandweek İstanbul kapsamında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

22 Ekim 2015 tarihinde eklenmiş ve 761 kez okunmuş.

DÜŞÜNCELERİNİ YAZ

Ad & Soyad

 

Mail Adresiniz

İşverene Kendiniz Hakkında Bilgi Veriniz

İlgili Terimler :
instagram takipçi hilesi | instagram takipçi hilesi | toplu sms kalem nargile