Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Termo Dizayn

Adres : www.termodizayn.com - Termodizayn Termik Cihazlar San. ve Tic. Ltd. Şti. Sanayi Mah. Isiso Sanayi Sitesi. D-Blok 3. Yol No:11 Hadımköy Yolu 34517 Esenyurt / İstanbul / TÜRKİYE

Telefon : 0212 623 22 93

E-Posta : info@termodizayn.com

1987 Yılında faaliyetlerine aile şirketi olarak başlayan firmamız, TERMODİZAYN olarak kurumsallığa ilk adımını 2000 yılında atmıştır. Tamamen yerli sermayeli ve konusunda uzmanlarca kurulmuş olan şirket, kuruşlundan bu yana “soğutma sistemleri imalat, montaj ve servis” faaliyetini bugüne kadar geliştirerek sürdürmüştür.

TERMODİZAYN, zaman içinde kalitesini geliştirerek yurt dışına ihraç edecek konuma ulaşmıştır. Toplam kalite anlayışını prensip edinmiş olan firmamız kalite sertifikaları üzerinde çalışmalarını tamamlamıştır.

TERMODİZAYN, ürünlerini 2005 yılı ortasından itibaren CE etiketli olarak sunmaktadır. Kalite ve ihracat çabaları neticesinde TERMODİZAYN ürünleri, Avrupa, Asya , Arap ve Afrika ülkelerinde geniş bir satış yelpazesine ulaşmıştır. Özellikle TERMODİZAYN tropikal iklim şartları ve endüstriyel tasarımlar konusunda rakipleri arasında farklı bir konumdadır.

TERMODİZAYN bugün 1000 m2 kapalı alanda hizmet veren, yurtiçi ve yurtdışı satış ve servis noktaları her geçen gün gelişmekte olan bir firmadır.

TERMODİZAYN müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve kalite seviyesini her geçen gün yukarı taşımaktadır.

Ad & Soyad

 

Mail Adresiniz

İşverene Kendiniz Hakkında Bilgi Veriniz

İlgili Terimler :
instagram takipçi hilesi | instagram takipçi hilesi | toplu sms kalem nargile