Uğur Enteğre Gıda Eleman Alımları Başladı

Ana Sayfa » Duyurular » Uğur Enteğre Gıda Eleman Alımları Başladı

Uğur Şirketler Grubu’nun gıda sektöründeki lideri Uğur Entegre Gıda Nazilli’deki fabrikasına 15 ekim tarihine kadar eleman alımı yapacağını duyurdu.

 

İş Başvuruları için adres :
Adres : Cabılık Mevkii, Dallıca Köyü, 09800 Nazilli – AYDIN / TÜRKİYE
Telefon : 0 (256) 316 35 35 Web Site : www.ugurentegregida.com.tr

 

Uğur Entegre Gıda Hakkında :

U’fresh markası ile öne çıkan Uğur Entegre Gıda Ltd. Şti, 1954 yılında dondurma makineleri üretimi ile ticarete başlayan ve günümüzde, yatırım yaptığı sektörlerde lider ve dünyada söz sahibi markalar yaratmayı başaran Uğur Şirketler Grubu’nun son iştirakidir. Grup şirketlerinden Uğur Soğutma’nın güvenli gıda saklama koşulları çözümü konusundaki yaklaşık 60 yıllık tecrübesiyle, şimdi de U’fresh ile sebze ve meyvelerin yine sağlıklı ve kurutulmuş hali tüketicilere sunuluyor.

U’fresh; 2011 yılında kurutulmuş gıda (sebze, meyve, et vs.) üretmek ve işlemek amacıyla yaklaşık 5,000 m2 kapalı ve 12,000 m2 açık alanda, Türkiye’nin kapasite artırımına en uygun tesislerinden birini kurarak sektörde adından bahsettirmeyi başarmıştır.  Her çeşit ürün, sebze ve meyvenin kurutma işlemini gerçekleştirebilecek fırınlara sahip işletmede özenle yıkama, ayıklama, kesme, doğrama, kurutma ve kalibre işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca 0, -18 ve -40 derecede saklama koşullarına uygun soğutma üniteleri de mevcuttur.

Günlük 30 ton üretim kapasitesiyle kurulan şirket, 1 yıl içerisinde yapılan yatırımlarla kapasiteyi günlük 120 ton’a çıkarmayı amaçlamaktadır.

02 Ekim 2015 tarihinde eklenmiş ve 1.424 kez okunmuş.

DÜŞÜNCELERİNİ YAZ

Ad & Soyad

 

Mail Adresiniz

İşverene Kendiniz Hakkında Bilgi Veriniz

İlgili Terimler :
instagram takipçi hilesi | instagram takipçi hilesi | toplu sms kalem nargile