Zıraat Katılım Bankası 3 Alanda Personel Alımı Yapacak

Ana Sayfa » Duyurular » Zıraat Katılım Bankası 3 Alanda Personel Alımı Yapacak

Ziraat Katılım Bankası 3 İş Pozisyonu için Alım Yapıyor Ziraat Katılım Bankası kurulduğu günden bu yana yeni şubeler açmaya devam ediyor. Yavaş yavaş yeni şubelerini farklı bölgelere yaymaya devam eden Ziraat Katılım Bankası, resmi kariyer adresinde 3 adet iş pozisyonu için personel alımı yapacağını ilan etmiştir. Sizlerde Ziraat Katılım Bankası bünyesinde memur personel olarak çalışmak istiyorsanız yazımızda verilmiş olan tüm bilgileri inceleyerek ilgili adresten başvurularınızı yapabilirsiniz.

İLANLARA NASIL BAŞVURUDA BULUNULUR ?

Yazımızda bulunan Ziraat Katılım Bankası iş ilanlarına başvuruda bulunmak için öncelikle sizlere verilmiş olan kariyer – iş ilanı sayfasına gitmeniz gerekmektedir. Bu gittiğiniz kariyer adresinde bankanın güncel olan iş ilanları listelenmiş olacaktır. Listede yer alan ilanlara girerek ilan şartlarını inceleyebilir ve yine o sayfadan başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

AÇIK İŞ POZİSYONLARI; – İş Analisti – Veri Yönetim Yetkilisi – İş Zekası ve Raporlama Analisti Ziraat Katılım Bankası personel alımı iş ilanları şimdilik bu açık iş pozisyonları için duyurulmuştur.

Bu ilanların dışında güncel ilanı bulunmamaktadır. Sizlerde bankanın bu 3 iş pozisyonu hakkında bilgi almak, genel niteliklerini ve iş tanımını incelemek için bankanın kariyer internet sitesine gidebilirler. Ziraat Katılım Bankası bu sene itibari ile bünyesine kaç memur personel alımı yapacak bilemiyoruz ancak yeni personel alımı düzenleyeceği zaman resmi site üzerinden veya sizlere verilen kariyer sitesi üzerinden yeni açık iş pozisyonlarını yayınlamaya devam edecektir.

Ziraat Katılım Bankası 3 iş pozisyonunu incelemek için;  http://www.kariyer.net/ziraat-katilim-bankasi-a-s-is-ilanlari-c83488-p0

RESMİ İNTERNET ADRESİ – www.ziraatkatilim.com.tr/

Not: Bankanın kariyer sayfasındaki 3 adet iş pozisyonu güncellemelere göre artabilir veya azalabilir.

16 Aralık 2015 tarihinde eklenmiş ve 931 kez okunmuş.

DÜŞÜNCELERİNİ YAZ

Ad & Soyad

 

Mail Adresiniz

İşverene Kendiniz Hakkında Bilgi Veriniz

İlgili Terimler :
instagram takipçi hilesi | instagram takipçi hilesi | toplu sms kalem nargile