Türkiye'nin ilk ve tek sondajcılar rehberi olan http://www.sondajcilar.com/ da sondaj sektörüne hizmet eden her gün artmakla beraber 1500'e yakın kayıtlı firma mevcuttur. Bu firmalardan maden sondajı, su sondajı, zemin etüt, jeotermal sondaj, petrol sondajı, yatay sondaj, fore kazık, dalgıç pompa, pompa, kompresör ve sondaj sektörüne hizmet eden daha birçok firma mevcuttur.

Türkiye Sondajcılar Rehberi http://www.sondajcilar.com/ 'u farklı yapan Türkiye de ki sadece sondaj sektörü üzerine tek rehber olmasıdır. Bu sebeptendir ki günlük ortalama dünya ve ülke genelinde 8-10 bin kişi gerçek ziyaretçisi google analistic kayıtlarıyla açık ve sabittir.

Bunun haricinde sosyal medya da ki binlerce takipçisi ile sosyal medya da ki gücü ortadadır. Facebook, twitter ve instagramı aktif bir şekilde kullanıp kendini ve kayıtlı firmalarını tüm dünyaya tanıtıp ve reklamını yapmaktadır.

Bu işi 4 kişilik bir ekip ile sürekli güncel bir şekilde, aldığımız parayı sonuna kadar hak ederek ve bunun karşılığını alana kadar ve müşteri memnuniyetini sağlayana kadar emek sarf ediyoruz.

Sonuç olarak sektörün nabzının burada atmasını sağlıyoruz. Tüm sondajcıları bir araya getirmek için elimizden gelen çabayı sarf ediyoruz.